FBC Valhalla

Přestupy

Přišli:

Bek

Kraus Lukáš

Zdenda

Kycelt Martin

Odešli:

Lahučký Fanda (Sokol)

Lahučký Tomáš (volný)

Hloušek Patrik(volný)

Boháč David(?)

Možný příchod:

 

 

Počítadlo

Aktuality

Konec první sezony

   Hodnotit výsledky tu nemá cenu. Byla to první sezona i se světlými momenty.Ten nejsvětlejší moment je že chceme dále pokračovat v FLA a očekáváme výsledkové zlepšení.

Bohužel v posledních dnech (týdnech) se tým Sokol Předměřice snažil přetáhnout nám dva nejlepší hráče. Povedlo se jim to pouze z 50-ti procent a tak naše řady opouští František Lahučký č. 81. Fandových 18 gólů a 9 asistencí je pro náš tým citelná ztráta. Ale buďme rádi že se Sokolu nepovedlo zlanařit i Davida Svatého č. 69. Možná opustí naše řady někdo další, jenom přeci nová sezona začíná až v září.

Vedení týmu ohlásilo hledaní nových hráčů pro další sezonu. V pátek 29.4 jsme sehráli přátelské utkáni s Hradeckými Fosami (4+1), toto utkání mělo sloužit pro nově příchozí hráče. Přišli pouze dva nový hráči, ostatní měli pátek plný. V útoku se předvedl Dan a v obraně/útoku Zdenda Krajčí u kterého není jisté zda se objeví v našem dresu. Zdenda by byl velkým přínosem do našeho týmu, protože jeho zkušenosti jako registrovaného hráče jsou pro nás v začátcích nedocenitelné. K samotnému přáteláku. Výsledek nám ukazál jak slabé místo je naše obrana, totální chaos. Fosy na nás v prvních cca. 20min. vlétli. Myslím že výsledek asi nikdo nepočítal. Tréninky by měli probíhat až do začátku další sezony. Proto sledujte naši skupinu na Facebooku.


 

Žádné komentáře
 
Unnamed spol. s.r.o.